.

.

Ѕидот Виси Складирање Торба,Вратата На Плакарот Организатор Виси Џеб Памук, Лен Организатор

Ѕидот Виси Складирање Торба,Вратата На Плакарот Организатор Виси Џеб Памук, Лен Организатор

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

????Памук, Лен Материјал : Нашиот ѕид плакарот виси организаторите се направени од мала тежина памук и лен ткаенини, перат, дише и водоотпорен.Тоа е Безбедно, Отпорни, долготрајни.Едноставен и модата,нека вашиот дом полн со природни убавини. ????Квалитет на дизајн:Постои црна кука, кој е посилен да се користи, може да носи поголема тежина и не е лесно да се деформира.Тоа е беспомошна и има облик и додека виси на ѕидот.Нашите складирање bags' внатрешен со водоотпорен тип обложување, водоотпорен и moistureproof им овозможува на вашиот складирање торба повеќе издржливи. ????На располагање за Многу Наврати:Може да биде обесен во спалната соба, купатило, кујна, канцеларија,Тоа може да се сместат сите remotes, очила, накит ,момче стап ,полначи,пошта ,сметки, копчиња,помали notepads на хартија, некои пенкала, коверти,итн, кои секогаш беа изгубени околу. ????Расклопна Дизајн:Нашиот ѕид организаторот може да биде укината кога не го користите.Одлични за создавање на дополнителен простор за складирање.Помага да се задржи вашата соба среди и организира, и да ви помогне да најдете мали предмети кои ќе ви треба.Тоа не е само домаќинство организатор, но исто така декорација за вашиот дом. ????Совршена Големина : 15.4"x 4.7" x 9.8".Постојат 3 домот, бои за различни едноставни модели за да ги красат вашата соба.Боја : Black02.

Главните карактеристики

Избор на клиент