.

.

Huaai Деца, Момчиња, Девојки, Млади LED Чевли со Ниски Врвот светне Чевли за Девојки и Момчиња USB Полнење Чевли Дете Модата ДОВЕДЕ Патики (Злато, 5-5.5 Години)

Huaai Деца, Момчиња, Девојки, Млади LED Чевли со Ниски Врвот светне Чевли за Девојки и Момчиња USB Полнење Чевли

DEN 605.76

Пристапност
Во достапна форма

❤ Безбедност & Не се Лизга : Овие бебе чевли мека, но цврсти има убаво контрола на теренот, со одлични не се лизга отпор, совршен за години почнуваат да одиме. ❤ Симпатична Чевли : Симпатична и убава изглед, со широк пети дизајн нема да се притисне на вашето бебе на нозе.8 cm Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Вашето бебе ќе се подготви тони комплимент.Кога вашето бебе ќе одиме на било влажни површини без страв од отфрлање off. ❤ Големи Дарови : Овие симпатична чевли за бебе и деца, исто така, направи најслатко подарок!Совршен Подарок за babyshower, holdiday подарок, или роденденски подарок!Прв Роденден Подарок за бебето.

Главните карактеристики

Избор на клиент