.

.

Idgreatim Тинејџерски Момчиња UPF 50+ Пливаат Водови Брз Сува Бански Костим за Капење со Мрежа Поставата 7-14 Години

Idgreatim Тинејџерски Момчиња UPF 50+ Пливаат Водови Брз Сува Бански Костим за Капење со Мрежа Поставата 7-14

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Drawstring затворање.Брз Сува Шорцеви : момчињата пливаат водови направени од полиестер кој е лесен, удобен,водоотпорен и брзо се исуши;UPF 50+ кој го блокира 90% од сонцето е штетно.ултравиолетовите зраци.Деца Момчиња Пливаат Водови Карактеристика : На плажа boardshorts со новина шема(Диносаурус;Галакси Мачки;Tacoa Мачки;Октопод;Виножито Еднорог), Elasticized корселе со drawstring и два странични џебови.Одговараат за Повод : Овие момчиња boardshorts се погодни да се носат насекаде, како на одење, трчање, пливање, сурфање, играњето, лебдат, на плажа или lounging дома итн.Перење совети : ладна вода се миеле или машина за миење.Големината на костими за капење за 8-16 години момчиња.Ве молиме изберете вистинската големина според нашите големина на табелата.Повик 3 D Испечатени Жешка Панталони Плажа Лето Шорцеви.Светло & Атрактивен Модел Плажа Краток Дизајн.Плажа Boardshorts Со Страна Pockects, Drawstring и Симпатична Модел.Моден пливаат водови може да одговараат на Повик Дневно насекаде.Плажа Шорцеви може да се одговараат на вашиот хавајски Одмор/Плажа Партија/Одмор/Swimming/Сурфање.Спортски Панталони може да се одговараат за Работи/Вода спорт/Фитнес Тренингот.Производ Детали : .Повик 3 D Испечатени Жешка Панталони Плажа Лето Шорцеви.Светло & Атрактивен Модел Плажа Краток Дизајн.Плажа Boardshorts Со Страна Pockects, Drawstring и Симпатична Модел.Одговараат На Occassion : .Моден пливаат водови може да одговараат на Повик Дневно насекаде.Плажа Шорцеви може да се одговараат на вашиот хавајски Одмор/Плажа Партија/Одмор/Swimming/Сурфање.Спортски Панталони може да се одговараат за Работи/Вода спорт/Фитнес Тренингот.Непречено полиестер платно е лесен, удобен и суши брзо.На свилен мазна мрежа поставата ви обезбедува со додадена поддршка на вашите момчиња уживаат во сите плажа, базен или lounging активности.Вашиот момчиња може да го поминат целиот ден со овие слатки шорцеви.

Главните карактеристики

Избор на клиент