.

.

Prym 393129-1 Fastener Боја Прилепува Круг, 12,4 мм, Зелена

Prym 393129-1 Fastener Боја Прилепува Круг, 12,4 мм, Зелена

DEN 314.64

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Цветен прилепува за бебешка и детска облека, кеси, украси и сл.Лесно затворање на сила.Oeko-Tex Стандард 100 Класа 1. Лесен за употреба благодарение на Vario клешти и Боја Прилепува.На "Боја за Прилепува" од "Prym Љубов" серија имаат одамна го достигна култен статус, се во согласност со Oeko-Tex Стандард 100 Класа 1 и често се користи за бебешка и детска облека, поради нивниот лесно затворање на сила.Само-направени јакни, елеци или постелнина и многу лесно се украсени од страна на обоените притиснете сврзувачки елементи.Секој пакет содржи три различни, хармонично во комбинација бои - ние сме сигурни дека имаме совршена боја комбинација за секој вкус.На "Боја за Прилепува" се направени од издржлив пластика и може да се перат на 60 степени.Работа со "Боја Прилепува" е можно само со Prym VARIO клешти за не-шие производи и "Боја Прилепува" алатка во собата.

Главните карактеристики

Избор на клиент