.

.

Дијамант DCP-CX MED Б Core Градите Заштитник Медиум Црна

Дијамант DCP-CX MED Б Core Градите Заштитник Медиум Црна

DEN 1530.48

Пристапност
Во достапна форма

Лесни висока густина пена.Дизајниран за флексибилност и удобност.Брзо ослободување страна прилог.Прилагодливи темперамент.Медиум е 14.5" телесна должина.Дијамант DCP CX Core Серија градите заштитници се дизајнирани за флексибилност и удобност.Тие се направени со лесни висока густина пена за заштита.Брзо ослободување страна прилог го прави лесно да се добие во и надвор и прилагодливи се подигнат обезбедува одлично се вклопуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент