.

.

[18 Пак] 16x12x2.25 Бела Пекарница Кутија со Прозорецот, Има 12 Крофни, Авто-Скокачки Картон Подарок Пакување и Печење Контејнери, Колачиња, Пусти, Колачи и Леб Кутии

[18 Пак] 16x12x2.25 Бела Пекарница Кутија со Прозорецот, Има 12 Крофни, Авто-Скокачки Картон Подарок Пакување

DEN 1147.20

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : Ќе добиете вкупно 18 парчиња во пакување од оваа 16 инчи должина, 12 инчи ширина, 2.25 инчи висина пекарница кутии со прозорецот.Големината е идеална за пакување подари на крофни и е исто така одлична за пусти и колачиња, занаети и за подобрена kinki искуство.Разноврсна : обична бела кутија лесно да одговараат на секоја тема и прилика.Можете да персоналните, додадете decors, налепници, панделки и прилагодени етикети за совршен екранот.Тоа е голема за да биде да се оди кутии за вашиот пекарница и кафе продавница, стока кутија или кориснички пакет на вашиот сувенири на роденден партии, свадби и настани.Издржливи : здрав висок квалитет картон изградба можете да им верувате за да се одржи и да се осигурате дека вашата храна и добрите " заштита додека на екранот и на транспорт.Ова обезбедува вашиот прекрасни стоката се додека правејќи се дека да се задржи нејзината чистота и неодолива дизајн и вкус.Лесен за употреба : Ова не се вашите традиционален тип.Овие се авто-скокачки подготвени собрани кутии, едноставна за подготовка, лесно за чување и ќе заземаат помалку простор.Тоа, исто така, има прозорец за да го покажуваат-оф вашиот вкусни toppers за брзо видливост и идентификација.Гарантира : произведено во САД и храна одделение материјал кој обезбедува безбедност за вашето здравје.Ние ли покриени! 100% пари назад гаранција за квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент