.

.

Интер Dyne APB-2430 Pegboard Сушење Управување со 30 Штипки, 3/4 Дебела, 24 Ширина, 30 Висина, Јасно

Интер Dyne APB-2430 Pegboard Сушење Управување со 30 Штипки, 3/4 Дебела, 24 Ширина, 30 Висина, Јасно

DEN 10536.00

Пристапност
Во достапна форма

Интер-Dyne Systems inc.Брендот на производот.Произведени од страна на интер dyne системи.Направен во сад.Интер-Dyne Системи APB-2430 Pegboard Сушење Багажник, 3/4" Дебела Јасно Акрилик, 24"W x 30"H со 30 Штипки.Лабораторија опрема, потрошен материјал и мебел.Pegboard сушење багажник, 3/4 инчи дебела јасно акрилик, 24 инчен W x 30 инчен H со 30 штипки.Интер-Dyne Systems Inc.БРЕНДОТ на производот.Произведени од страна на Интер dyne системи.Направен во сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент