.

.

Слобода Планина Винил Poncho

Слобода Планина Винил Poncho

DEN 1783.20

Пристапност
Во достапна форма

PONCHO БЕЛА.Оваа Винил Poncho е евтина дожд заштита во своите најдобри!?На разноврсна poncho исто така, може да се користи како основа лист, посно-да, правец на пауза или привремено tarp.Достапни во различни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент