.

.

Сурфање Град Материјали Торта Кутии 10 X 10 X 5 Пакет на 15 Бела Пекарница Кутии со Прозорецот Лесно да се Соберат за Голема Колачи, Cupcakes, Крофни, Пити, Колачи, Колачи, Кук?

Сурфање Град Материјали Торта Кутии 10 X 10 X 5 Пакет на 15 Бела Пекарница Кутии со Прозорецот Лесно да се Соберат

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

????ТОРТА КУТИЈА ДИМЕНЗИИ - 10"X10"Х5" (Dxšxv). ????МУЛТИ-ЦЕЛ - Повеќе од само Торта Кутија!Овие се исто така одлична за Колачи, Крофни, Пусти, Бонбони, Macaroons, Muffins, Пити, шминка, Сапун, Свеќи, долна Облека, и Етерични Масла. ✈️ ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ & ТРАНСПОРТ - Нашиот 15-Пакет на кутии се испраќаат и се чуваат станот за лесна монтажа, па дури и повеќе пригоден за солиден транспорт на вашите вкусни третира.Идеален за 8" и 9" Колачи.Нашиот Здрав кутија е најдобар се користи за Родендени, Свадби, се Пече Продажба, Бебето Тушеви, Церемонии, Ресторани, Угостители, и Страни!. ????ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ, Секоја Торта Кутија е направен од многу издржливи, со висок квалитет Kraft хартија. ????ЖИВОТ со ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Нашите Пекарница Кутии се направи презентација на "Парче Торта." Ние веруваме дека ќе ви се љубовта лекување на овие кутии толку многу што ние нудиме 100% без прашања праша гаранција за парите назад.Ако не сте задоволни, само ни e-mail и ние ќе го направи тоа право!.ТОРТА КУТИЈА ДИМЕНЗИИ - 10"X10"Х5" (Dxšxv).МУЛТИ-ЦЕЛ - Повеќе од само Торта Кутија!Овие се исто така одлична за Колачи, Крофни, Пусти, Бонбони, Macaroons, Muffins, Пити, шминка, Сапун, Свеќи, долна Облека, и Етерични Масла.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ & ТРАНСПОРТ - Нашиот 15-Пакет на кутии се испраќаат и се чуваат станот за лесна монтажа, па дури и повеќе пригоден за солиден транспорт на вашите вкусни третира.Идеален за 8" и 9" Колачи.Нашиот Здрав кутија е најдобар се користи за Родендени, Свадби, се Пече Продажба, Бебето Тушеви, Церемонии, Ресторани, Угостители, и Страни!.КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Секоја Торта Кутија е направен од многу издржливи, со висок квалитет Kraft хартија.Нашите пекарница кутии се совршен избор за здравство-свесни готвачи и пекарите!.

Главните карактеристики

Избор на клиент