.

.

Amagogo 5 КОМПЈУТЕРИ Мото Опрема Шапка Куки Шлем Држачот за Прикажување на Шлемови, Перики, Топки, Шалови, Безбол Капа, Ван Шапка, Сликар Шапка, Рибар Шапка

Amagogo 5 КОМПЈУТЕРИ Мото Опрема Шапка Куки Шлем Држачот за Прикажување на Шлемови, Перики, Топки, Шалови, Безбол

DEN 1315.20

Пристапност
Во достапна форма

Направени на квалитетот метал со слој процес, трајни, анти-корозија, ' рѓа доказ, се повеќе издржливи.Задебелена база со посилен товарот капацитет, стабилна и тешки.Погоден за прикажување на , перики, топки, шалови, безбол капа, ван шапка, сликар шапка, рибар шапка, топ капи, каубојска капа, сонцето шапка.Може да се задржи формата на шапка добро, проред штедење.Одлично за куќа, приколка или гаража, итн.Опис : - Погоден за прикажување на , перики, топки, шалови, безбол капа, ван шапка, сликар шапка, рибар шапка, топ капи, каубојска капа, сонцето шапка. - Направени на квалитетот метал со слој процес, трајни, анти-корозија, ' рѓа доказ, се повеќе издржливи. - Може да се задржи формата на шапка добро, проред штедење. - Задебелена база со посилен товарот капацитет, стабилна и тешки. - Одлично за куќа, приколка или гаража, итн.Спецификација : - Материјал : Метал - Боја : Бела Големина : Прибл. - Дијаметар : 13.5 cm/5.31 инчен - Растојание до ѕид : 16.5 cm/6.50 инчен - Висина : 20cm/7.87 inch Package Вклучува : 5 Парчиња Ѕид Шапка Носителот Stand Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на рачно мерење.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент