.

.

YAMIA Дневен Планер 2022 Календар Излет Неделни и Месечни:Агенда Јан.2022-Декември.2022,3.8Х5.5-Распоред на Вашето Училиште или на Работа Ден-Ученик/Наставник Агенда Лични Дне

YAMIA Дневен Планер 2022 Календар Излет Неделни и Месечни:Агенда Јан.2022-Декември.2022,3.8Х5.5-Распоред на

DEN 825.60

Пристапност
Во достапна форма

12 целосна 12 месеци на употреба; задебелена око-заштита на пишување на магистерската, двострано пишување не крварат, еколошки хартија за заштита на видот; кожа-се чувствуваат кожа маска, удобно допир , Водоотпорен, носат-отпорни, мека и rollable; 180° постават станот, текстура лента за обележувачи; Ефикасна употреба на хартија, нема притисок за пишување; Брзо да се лоцираат пишување позиција за лесно наоѓање.ПРЕГЛЕД : Планот за јануари 2022-декември 2022, кој 12months на месечни и неделни страници за лесно академска година планирање.НЕДЕЛЕН : Неделен се шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор за детали за состаноци и да ги пратите на сите денови јасно со неделен приказ.Факти имаат докажано : Пријатели кои внимателно се планираат своето време имаат значително подобрување на нивните ефикасноста на работата, работата, среќата и животот и среќа.Совршен пат до успехот дека навистина пребарување : тоа може да ви помогне да се изгради живот визија, ја дефинира и да се прекине краткорочни и долгорочни цели во различни области на животот, и да ги инкорпорираат овие цели во вашата месечна, неделна и дневна агенда.Издржливи јазичиња dividers се долготрајни и се направи пристап до информации бриз.МЕСЕЧЕН : Секоја месечна шири содржи преглед на месец и белешки дел.Особено за пријатели со одолговлекувањето, треба нашиот производ да ви помогне да се соочи со нова година работата и животот повеќе самоуверено и calmly Cover големина : 96*139mm Inside големина на страница : 93*136mm Cover материјал : еколошки боја се менува leather Inside страница материјал : 80g дебели пишување paper Number на внатрешните страници : 96 листови/192 pages Product тежина : 122g Format : A7 Date : 2022.ВКЛУЧЕНИ : Планирање Страници Флексибилни Покрие Месечните Јазичиња Брз Референтни Информации Годишен Преглед Празници Забелешка Страници Контакти Твин-жица Обврзувачки двострани Внатрешниот Џеб Празен Етикета.

Главните карактеристики

Избор на клиент