.

.

Fotga DP500III 15mm Стандард Железнички Род Кино Систем за Брзо Ослободување Поставите Камерата Кафез Следат Фокус Мат Кутија dslr фото Екипаж за 5DII III IV О7 A7R О7 II III D500 D850 Камер

Fotga DP500III 15mm Стандард Железнички Род Кино Систем за Брзо Ослободување Поставите Камерата Кафез Следат

DEN 16224.00

Пристапност
Во достапна форма

Го следат, фокусот на оваа екипаж собата е брзо ослободување и/Б тешко се запре, исто така, уредот може да се инсталира на двете страни, со/Б тешко се запира, лесно да се направи почнат/крај поставување за брзо повторливи пукање помеѓу две точки.Го следат, фокусот на оваа екипаж собата е брзо ослободување и/Б тешко се запре, исто така, уредот може да се инсталира на двете страни, со/Б тешко ќе престане, тоа е лесно да се направи почнат/крај поставување за брзо повторливи пукање помеѓу две точки.можат да работат со различна големина опрема да се сретнат ќе треба со различни леќа.Материјал : здрав метал.Можете исто така да купите дополнителни марк прстен.Прилагодлива висина опсег на брзо ослободување плоча : 0~15mm.Нејзините поевтини отколку што можете да ги купите овие одделно!. 1* DP500 III Екипаж железнички род плоча камера кафез.Должина на железнички род од 250mm(дел од брзо ослободување плоча)+150mm(дел на рамото рампа).Спецификации : Држачи на индустриски стандард 15 mm род поддршка : 60mm центар до центар МО вози опрема : индустриски стандард 0.МО вози опрема : индустриски стандард 0.Цевките се внатрешен навој, така што може да се прошири во собата со дополнителни цевки.можат да работат со различна големина опрема да се сретнат ќе треба со различни леќа.Компатибилен со индустриски стандард следат фокус камшик или чудак.Белата марк прстен е направен на магнет материјал, многу погодно да биде одвоен или прикачени на метал следат фокус.Спецификации : .Тоа, исто така, прави се фокусира на леќите (како што се Canon EF леќи) кои немаат тешко ќе престане многу полесно.Брзо ослободување плоча : 70x37mm.Месеци на индустриски стандард 15 mm род поддршка : 60mm центар до центар.8 43 T Опрема,46 да 110mm флексибилни опрема појас.(Само вклучени 0.Висина прилагодливи опсегот на леќата поддршка на планината : 0~20mm.Тоа, исто така, прави се фокусира на леќите (како што се Canon EF леќи) кои немаат тешко ќе престане многу полесно.Hright прилагодливи спектар на мат кутија : 0~10мм.(Само вклучени 0.Железнички род плоча на овој екипаж собата е transformable, тоа може да биде инсталиран како рамо подлога или C sharpe камера кафез, на база на железничкиот род плоча со 3/8 и 1/4 завртка дупки, па можете да ги инсталирате на екипаж на tripod) или slide песна, исто така брзо ослободување плоча е прилагодлива висина.

Главните карактеристики

Избор на клиент