.

.

YQLKD Весник Дневни Planners 2022 Hardcover Календарска Година Цел & Визија во Излет (Јан.2022-Декември.2022)-Месечни/Неделно Колона Приказ на дневен ред Организатор-8.3х5.9 Лаптоп (Бој?

YQLKD Весник Дневни Planners 2022 Hardcover Календарска Година Цел & Визија во Излет (Јан.2022-Декември.2022)-Месечни/Неделно

DEN 850.32

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ ДЕБЕЛА ХАРТИЈА : хартија, подебели во 20% од нормалното, на хартија на овој излет е мастило-доказ и е дизајниран за да се избегне feathering.Архивскиот квалитет на страници направени од киселина-слободен хартија, отпорни од штета од светлина и воздух.ПРЕГЛЕД : Планот за јануари 2022-декември 2022, кој 12months на месечни и неделни страници за лесно академска година планирање.МЕСЕЧЕН : Секоја месечна шири содржи преглед на месец и белешки дел.Издржливи јазичиња dividers се долготрајни и се направи пристап до информации бриз.НЕДЕЛЕН : Неделен се шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор за детали за состаноци и да ги пратите на сите денови јасно со неделен приказ.ВКЛУЧЕНИ : Планирање Страници Флексибилни Покрие Месечните Јазичиња Брз Референтни Информации Годишен Преглед Празници Забелешка Страници Контакти Твин-жица Обврзувачки двострани Внатрешниот Џеб Празен Етикета.Големина : 210*150mm Cover материјал : PUFormat : A5 Inner страница материјал : дебела беж Dowling paper Number на внатрешните страници : 100 листови/200 pages Features : мека СТП кожа, слободно да се тркалаат без да остават траги, нежна рака чувство; таписерии мода ремени; задебелена хартија отпорна на пишување, нема мастило крварење; ознаки за web страници, лесно да се лоцира и читање; заклучување на тема обврзувачки не е лесно да се откажат страници; хартија око за заштита; двострано Не може да се пишува добро.

Главните карактеристики

Избор на клиент