.

.

DRELD WR07X10097 Фрижидер Компресор Реле и Преоптоварување на Собранието, го Заменува # 1265640 AP4300623 2319794 61006022, Замена за ГЕ, Џакузи, KitchenAid, Maytag

DRELD WR07X10097 Фрижидер Компресор Реле и Преоптоварување на Собранието, го Заменува 1265640 AP4300623 2319794

DEN 1720.80

Пристапност
Во достапна форма

Фрижидер премногу топло Бучни.Спаси многу пари дилер цени.Дизајн подобрена за повеќе издржливост, Стабилна.Одрекување : >Сите имиња на производи, марки, логоа и или други трговски марки во нашите продажни информации се сопственост на нивните соодветни сопственици.Одговара модели : EGX70 HLP, EGX80 HLC, EGX90 HLC, EGX100 HLC, EGY60 HLP, EGY70 HLP, EGY75 HLC, EGY80 HLP, EGY85 HLC, EGY90 HLP, EGY100 HLP, EGYS60 HLP, EGYS70 HLP, EGYS80 HLP, EGYS90 HLP, EGYS100 HLP, EGZ60 HLP, EGZ70 HLP, EGZ80 HLP, EGZ90 HLP, EGZ100 HLP, EGZS60 HLP, EGZS70 HLP, EGZS80 HLP, EGZS90 HLP, EGZS100 HL, EGS60 HLP, EGS70 HLP, EGS80 HAX, EGS80 HLP, EGS90 HLP, EGS100 HLC.Совршен натпревар и Добар Избор за Директна замена на оригинални делови и Поправки фрижидер следниве симптоми : Не Ќе Започне.Ова се користи за да се поедностави процесот на идентификација на соодветните делови за електрични апарати.Ниту една од компаниите или трговски марки филијалата со, одобрува или спонзор нас или нашите products Specifications : >Производителот Дел Број : WR07 X10097>Заменува Дел Броеви : 1265640 AP4300623. >[КОМПАТИБИЛЕН БРЕНД] : Компатибилна со следниве брендови : Џакузи, Maytag, Kitchen Aid, Jenn-Воздух, Amana, Магија Готвач, Адмирал, Норвешка, Roper, и други. >[ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС] : Реле Замена Дел доаѓа во комплет со Една година Гаранција.Замрзнувач оддел премногу топло.>[ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ] : Brand New & Високо-Квалитетни делови (Не Вистински), но квалитетот е иста како и на ОЕМ Стандарди.

Главните карактеристики

Избор на клиент