.

.

TUOYR Младите Поместена Компресија Кошула Вест Rib Градите Заштитник Фудбал, Бејзбол

TUOYR Младите Поместена Компресија Кошула Вест Rib Градите Заштитник Фудбал, Бејзбол

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

4-рампа со високи перформанси ЕВА пена обезбедува екстремни заштита од влијанието и триење.Премиум влага-wicking компресија ткаенина оптимизира удобност и breathability.Поместена компресија шок guard вест, совршено заштита : ребра,гради и collarbones.Мала тежина и подебели влошки заштита на децата телото за време на вежба за да се избегне повреда; ракави резервоарот врвот им овозможува на децата да уживаат во неограничен број на активности.Совршен за голман,фудбал,кошарка,рагби,бејзбол,макбаскет, хокеј, бејзбол, airsoft и сите други контакт екстремни спортови.

Главните карактеристики

Избор на клиент