.

.

ZSP Сплав Гумени Кајак 3 Лице,ПВЦ Гумени Прошетки, Риболов Брод Кајак со Алуминиумска Oars, Перница, Јаже (Боја : 3people)

ZSP Сплав Гумени Кајак 3 Лице,ПВЦ Гумени Прошетки, Риболов Брод Кајак со Алуминиумска Oars, Перница, Јаже (Боја

DEN 1610.40

Пристапност
Во достапна форма

Ние исто така, обезбеди ефективна гаранција за производите ќе го купите, така што може да се купи со доверба.Тоа се работи без проблеми, е исклучително отпорни на capsizing и форми идеална кану за вашиот кампување празник. 【УДОБНО ЗА СЕКОЈ】Овој пренослив брод нуди почетници и на експерти за сè еден очекува од гумени кану.【БРОД ДИЗАЈН】трупот е направен од силна СУПЕР-ДОПИР (ПВЦ) полимерни материјали,кој е дебел и носат-отпорни,кои во голема мера ја подобрува притисок отпор на воздухот комората.

Главните карактеристики

Избор на клиент