.

.

Wilton 120-1129 Модерна Чипка Прстен Носител е Перница

Wilton 120-1129 Модерна Чипка Прстен Носител е Перница

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Рачно направена од бел сатен перница со чипка цвет дизајн.Совршен за прстен носител за да го носат на церемонијата. 7.25 x 7.25 x 2.5 висока.Убава keepsake квалитет.Координира со други wilton свадба ден додатоци.Свадба церемонијата не е комплетна без убава прстен носител е перница.Се исполни вашата Свадба Ден соништа со најдобрите координирани свадба ден додатоци од Wilton.Дел од Современите Чипка Колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент