.

.

Гама Спортски Ballhopper EZ Оди Тркала

Гама Спортски Ballhopper EZ Оди Тркала

DEN 262.32

Пристапност
Во достапна форма

Овозможи кошеви да се тркалаат без никаков напор во текот на суд без да се оштети жица површината.Носат отпорни.Влакна материјал полипропилен - им Помага на нив не дава мазна превоз за подолг период на време.Лесен за употреба.Направени за ГАМА Топката Жирито кошеви.Опис на производот Овие Топката Хопер EZ-Оди Тркала живеат на до нивното име на репутацијата.Со единствена 2-парче дизајн, тркала лесно да се држат во текот на дното жица на ГАМА Топката Жирито кошеви.Производителот, Информации за Контакт телефон : (800) 333-0337 e-mail : [email protected] веб-страница : https : //www.gammasports.com/.

Главните карактеристики

Избор на клиент