.

.

Eyecandy Decals Се Држиме Семејство Бебе Ангел 2.5 2 Пакет Црна Decal Налепница

Eyecandy Decals Се Држиме Семејство Бебе Ангел 2.5 2 Пакет Црна Decal Налепница

DEN 142.80

Пристапност
Во достапна форма

Eyecandy испраќа само со највисок квалитет.ГОЛЕМИНА ВО ОПИСОТ СЕ ОДНЕСУВА НА НАЈДОЛГАТА СТРАНА.НАШИТЕ DECALS СЕ НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИЈА 6 ГОДИНА ВИНИЛ.ТИЕ НЕМА ДА ПОПУШТАТ, КОРА, СЕ НАМАЛАТ ИЛИ ИСЧЕЗНАТ ЗА НАЈМАЛКУ 6 ГОДИНИ.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА ИНСТРУКЦИИ и МОЖЕ да СЕ ПРИМЕНИ НА БИЛО кој МАЗНА, цврста ПОВРШИНА.ЗАДОВОЛСТВО GAURANTEED!!.СТАП СЕМЕЈСТВО БЕБЕ АНГЕЛ 2.5" 2 ПАКЕТ ЦРНА DECAL НАЛЕПНИЦА.

Главните карактеристики

Избор на клиент