.

.

У Брендови Мека на Допир Полноќ Монтереј Ballpoint Пенкала, 0.7 mm, 4 Count (5136E06-24)

У Брендови Мека на Допир Полноќ Монтереј Ballpoint Пенкала, 0.7 mm, 4 Count (5136E06-24)

DEN 370.56

Пристапност
Во достапна форма

Ние се стави спин на Монтереј — прв во нашата серија на софистицирани пишување инструменти со овој сет од 4 мат црна ballpoint пенкала.Овие пенкала беа дизајнирани со цел да ја испорача стил и елеганција со пондерираниот буриња кои ќе им дозволи да планирам низ страница.Со 0,7 mm точка големина, овие пенкала постојано се утврдат мазна, храбар црно мастило.Карактеристики на стигнале дизајн со трајни, блек метал конус и пенкало клип.Монтереј е покачена изгледа заедно квалитетот на компонентите е совршена комбинација од дизајн и функција.Еве еден спин на Монтереј — прв во нашата серија на софистицирани пишување инструменти.Секој детал е дизајниран за да овозможи стил и елеганција.Нашите метал барел со слободен проток црното мастило обезбедува пондерирана чувство дека глајд модели низ страница.Монтереј е покачена, мат црна изгледа заедно со злато-тон акценти и квалитетни компоненти е совршена комбинација од дизајн и функција.

Главните карактеристики

Избор на клиент