.

.

CoasterStone Среден Век во Модерната Мушка Шема Пијат Coasters, 4.25 Инчи Широка, Поставена на Четири

CoasterStone Среден Век во Модерната Мушка Шема Пијат Coasters, 4.25 Инчи Широка, Поставена на Четири

DEN 361.92

Пристапност
Во достапна форма

АБСОРБЕНТА КАМЕН : Апсорбира кондензација или истури пијалоци без да се прави хаос.Нема повеќе прстени на вашиот мебел или капки на вашите омилени пијалоци седи на вашиот маси или coasters.Оваа функционална камен материјал помага да се задржи вашата tabletops безбедно.МЕБЕЛ ЗАШТИТА на ПЛУТА : Плута поткрепени да се заштити вашиот мебел.Овие камен coasters ќе не слајд или нула вашиот маси.Природна плута поддршка, исто така, му помага на увеселителен парк остане во место.УВЕСЕЛИТЕЛЕН парк во СОБАТА : Доаѓа со четири 4 ¼ инчен coasters.Корисни и убави подароци!Овие уникатни дизајни се сигурни да се биде нешто што нема да каже тие веќе имаат еден на, правење на овие идеален подарок.ИСКУСТВО : Coaster Stone coasters се првите навистина абсорбента coasters.Имаме долгогодишно искуство и усовршување на нашиот дизајн.Оригиналната компанија е основана во 1921 година, а тогаш преименувана Coaster Stone во 1983 година. СЕМЕЈСТВО во СОПСТВЕНОСТ на : Ние сме семејство во сопственост и се посветени и талентиран тим за производство на овие објекти во САД.Одлично за дом или канцеларија Апсорбира потење или истури пијалоци без да се прави хаос.Нема повеќе прстени на вашиот мебел.Оваа функционална soapstone материјал помага да одржите вашиот дом чист.Плута поткрепени да се заштити вашиот мебел.Овие камен coasters ќе не слајд или нула вашиот маси.Природна плута поддршка, исто така, му помага на увеселителен парк престој во местото на вашата маса ако е табела на налетувал.Откријте неверојатен спектар на дизајни Coaster Stone нуди најголем избор на уметноста достапни на пазарот.Со текот 2,000 дизајни за да изберете од, Coaster Stone може да ги задоволи сите стил или желба.Coasters функција лиценцирани дела од скоро 50 уметници, вклучувајќи ги и Френк Лојд Рајт и Павле Брент.

Главните карактеристики

Избор на клиент