.

.

YLTTZ Стојат Фен Перм Греење Машина Салон Фен Худ Време и Контрола на Температурата Копчиња 180 Степен Ротација Прилагодлива Висина 80-140Cm за Дома Салон Уред

YLTTZ Стојат Фен Перм Греење Машина Салон Фен Худ Време и Контрола на Температурата Копчиња 180 Степен Ротација

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОФЕСИОНАЛЕН ФЕН за КОСА : фен за Коса е добра фризерски алатка за боење, perming, климатизација и за сушење на косата.Кога се користи, не само што го разубавува косата, но, исто така, помага да се одморат, да се релаксираат на главата и да се промовира циркулацијата на крвта.Кога се користи со спреј за коса, вашата коса ќе остане сјајна за долго време.Силни ветрови може да продолжи да им помогне на топло фризури што треба.ТАЈМЕРОТ И КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : едноставен и лесен две-копче операција температура може да се постави помеѓу 20 ° C и 70 ° C, и висина може да се постави помеѓу 80 и 140 cm да ги задоволи потребите на различни клиенти.Погоден за домашна нега и козметички салони.СТАБИЛНА БАЗА СО CASTERS : 5-ѕвезда база со 5 ротирачки тркала, може да безбедно се поправи компресор покривање на позицијата дека е лесно да се движите за лесно ракување.Ние исто така користиме високо квалитетни материјали да се направи фен за коса, така што може да се користи за долго време.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со контрола на температурата систем, постојат два прекинувачи на хауба, можете да го поставите времето во опсег од 0 до 60 минути, и лесно може да се прилагоди на температурата контрола за различни апликации.ПО ПРОДАЖБА : Ако наидат на проблеми по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас преку и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Стабилни нозе base Height прилагодливи pole High квалитет и сосема new Super лесно да се работи, & assemble Silent дизајн W/ Ниско ниво на бучава во work Position-прилагодлив шлем со openable door Wheels : можат да се движат наоколу за различни клиенти comfort Specifications : Тип : Прилагодлив Кат Коса Dryer Color : white Power : 1000 WHeating принцип : греење жица 360 ротирачки heating Temperature контрола категорија : општо температура control Machine време : 0-60 minutes Plug Тип : ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА Plug Electric барање : AC напон 220 V, 50 Hz Product волумен : 43*42*64 WARNING : 1.Не се стави главата во комплет.2.Задржи растојанието на главата и куќиште над 20cm.3.Долга коса мора да бидат завиткани косата во крпа додека сушење.Пакет Листа : 1 x Прилагодливи Кат Коса Dryer After-продажба : Ако наидат на проблеми по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас преку и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент