.

.

Знаме Устата Покрие Перат Со 2 Парчиња Филтри, Обновливи Лице Bandanas Со Филтер Џеб

Знаме Устата Покрие Перат Со 2 Парчиња Филтри, Обновливи Лице Bandanas Со Филтер Џеб

DEN 1363.20

Пристапност
Во достапна форма

Уво Јамка затворање. 【Количество Пакување】:Нашите кул американски сиво маски за лице има џеб дизајн со 2 ПАРЧИЊА филтри, која може да филтер,пет-слој филтер систем ефективно да се чува далеку од ЧАСОТ 2,5 и голем број на воздухот загадувачи.па може да се повторна употреба тоа.И носот жица од носот дека нашите патриотски лицето маска е дизајниран да ја зацврсти вашата маска за вашиот нос. 【Материјал Големина】:големината на патриотски маски е (5.51 X7.48)" и лесен и лесно да се носат.Нашите патриот лицето маска се направени од високо-квалитет 100% полиестер влакна и удобно. 【Прилагодливи, Перат, Dustproof】:Нашите патриотски лицето маска за мажите се многу флексибилни, може да се прилагоди на позицијата која најдобро одговара на вашите уши.И тоа е перат и прашина-доказ и ладно-доказ, може да се прилагоди на позицијата која најдобро одговара на вашите уши.И тоа е перат и прашина-доказ и ладно-доказ, можете да ги носите во било кој временски услови. 【Најдобар Подарок】 : Овој патриотски лице маски ќе биде најдобар избор за Нова Година, за Денот на Вљубените, Роденден, Денот на Мајката подароци. 【Брза Испорака】:Ние брод од НАС.Брза испорака време во рок од 7-15 дена.Производ Description Our ткаеше лицето маска за жени со носот жица се задоволат тековните потреби на прашина-доказ, ладно-доказ, и декорација, и пакувањето е многу дизајнирани.Тоа е најдобар избор како подарок.Нашиот бренд се придржува до принципот на прв клиент, може да имате било какви прашања Консултирајте се со нас во секое време, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види, може да се купи со доверба.Не двоумете се повеќе и да се купи сега.Нашата симпатична лицето маска за жените нема да ве разочараме.Specification Adult Unisex Note Because печатење и мерни методи се направени рачно, ве молиме овозможи мало грешки во производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент