.

.

Златна Топка Репа Семе (20+ Семиња) | Не ГМО | Зеленчук Овошје Билка Цветни Семиња, за Садење | Home Стаклена Градина Пакет

Златна Топка Репа Семе (20+ Семиња) | Не ГМО | Зеленчук Овошје Билка Цветни Семиња, за Садење | Home Стаклена

DEN 1747.20

Пристапност
Во достапна форма

Посееш семето во затворена просторија 4 недели пред последниот мраз.Растенијата 1/4" длабоко.Вода и сонце редовни.Одличен додаток на вашата Градина, Стаклена или Цвет Кревет!.Преданија, Органски, Не ГМО, Зеленчук, Овошје, Билка, Цвеќе Градина Семе.Испорака и Точка Гаранција!.САД Расте и се Испраќаат од Тексас.

Главните карактеристики

Избор на клиент