.

.

Безжична Тастатура за Mac OS, Мулти-Уред Bluetooth Тастатура, Ултра-Тенок Батерија Тастатура со Број Подлога за MacBook Pro/Воздух, iMac, iPad Pro/Ер/Mini, iPhone - Црна, Сива

Безжична Тастатура за Mac OS, Мулти-Уред Bluetooth Тастатура, Ултра-Тенок Батерија Тастатура со Број Подлога

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

ТАСТАТУРА НАМЕНЕТИ ЗА MAC : Компатибилен со повеќето Bluetooth уреди со Mac OS или i OS систем, вклучувајќи Mac Book Pro/Воздух, i Mac, i Phone, i Pad Pro/Ер/Мини, на состанокот вашите очекувања. (Mac OS 10.12 и погоре).ПОВРЗЕТЕ ДО 3 УРЕДИ : Ова Bluetooth тастатура поддржува до 3 уреди истовремено и лесно да префрлате. (Bluetooth 4.0 и погоре).УЛТРА-ТЕНОК ДИЗАЈН : Со ултра-тенок дизајн, најтенкиот дел на овој Bluetooth тастатура е само 0.16 инч.И со стабилна режа механизам, како и низок профил, тоа може да се обезбеди удобен и прецизни пишување искуство.СТАБИЛНА ВРСКА : Напреден Bluetooth технологија обезбедува кабел-бесплатно, средена и стабилна врска, долга работната далечина, до 8m (26ft).ВГРАДЕН-НА ПОЛНЕЊЕ на БАТЕРИЈАТА : Ова bluetooth безжична тастатура е полнење, лесно да наплатат преку вклучени USB кабел, нема потреба да ја замените батеријата.Мулти-Уред Bluetooth Тастатура, Безжична Тастатура за Mac OS Овој Bluetooth тастатура може да се поврзат до 3 уреди истовремено и лесно да префрлате.идеален избор за оние кои често работат со неколку компјутери.Батерија овозможува подолго работно време и повеќе погодности.Оперативен Систем : Mac OS и i OS.Време Во Мирување : 200 Часа.Континуираното Работно Време : 50 Часа.Се будам : Притиснете било кое копче.Работното Растојание : До 26ft (8m).Димензија : 14.41*4.92*0.64 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент