.

.

Ретро Typewriter Тастатура Панк Гроздобер Круг Keycaps Bluetooth 5.0 USB Кабелска LED позадинско осветлување Мулти Уреди Конекција Сите-Метал Структура со Застане за Таблет Дескто?

Ретро Typewriter Тастатура Панк Гроздобер Круг Keycaps Bluetooth 5.0 USB Кабелска LED позадинско осветлување

DEN 2831.76

Пристапност
Во достапна форма

【Компатибилност】Поддршка на IPHONE/ Андроид/ Windows/ Mac повеќе системи.9 инчен,погодно за држете го вашиот i Pad и телефон.A : По вклучувањето на моќта, притиснете Fn + R за да го подготвите уредот.Компатибилен со мобилни телефони, таблети или лап-топ компјутери,таблета стојат поддржува до 12. 【Пакет】1 buc * Ретро Typewriter тастатура; 2 компјутери * сина прекинувач ; 1 buc * USB кабел; 1 buc * вклучете puller. 【Конекција и Режим на】Нови 2000m Ah долготрајна батерија може да се користи за подолго време, по целосно наполнета.A : По вклучувањето на моќта, притиснете Fn + R за да го подготвите уредот.Bluetooth безжична и два USB режим на конекција, надградба на Bluetooth 5.П : вклучување на власт по полнењето, но ништо не се случува.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент