.

.

400ml Добро запечатени Вода Sprayer, Косата Sprayer, Hairstylist за Barbershop(црвено)

400ml Добро запечатени Вода Sprayer, Косата Sprayer, Hairstylist за Barbershop(црвено)

DEN 258.96

Пристапност
Во достапна форма

Висок млазницата ви овозможи да се доживее различни спреј ефект.Нејзините добро запечатени млазницата ќе спреј фина магла, многу практично да работат.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и практични за долго време се користи.Погоден за семејството употреба и професионални коса салони.На спреј за тело со уникатен дизајн е удобен за контрола и лесен за употреба.Функција : 1. Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и практични за долго време се користи.2. Висок млазницата ви овозможи да се доживее различни спреј ефект.3. Нејзините добро запечатени млазницата ќе спреј фина магла, многу практично да работат.4. На спреј за тело со уникатен дизајн е удобен за контрола и лесен за употреба.5. Погоден за семејството употреба и професионални коса салони.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Sprayer Празни Bottle Material : PMMAOptional Боја : Транспарентна Сива, Црвена, Зелена, Purple Capacity : 400ml Пакет Листа : 1 x Sprayer Празни Bottle Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Sprayer Empty BottleMaterial
Optional Color:
Transparent Grey, Red, Green, Purple
Capacity:
400ml 
Package List:
1 x Sprayer Empty Bottle :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Избор на клиент