.

.

Aenllosi Тешко за Носење Компатибилен со Logitech MX Копчиња Мини Напредни Безжични Осветлена Тастатура и Logitech HD Про веб Камера се вклопува C920/ C930e/C922

Aenllosi Тешко за Носење Компатибилен со Logitech MX Копчиња Мини Напредни Безжични Осветлена Тастатура и Logitech

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Aenllosi Тешко за Носење Компатибилен со Logitech MX Копчиња Мини Напредни Безжични Осветлена Тастатура и Logitech HD Про веб Камера се вклопува C920/ C930e/C922. Случајот е shockproof dustproof и отпорност на вода, заштита на вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Тешки-должност мазна патентите се лесни за отворање и затворање, ви дава голема помош искуство.Уникатен дизајн со удобно рака зафат за лесно носење, монтажни се справи со лента дава повеќе начини за носење, ќе може да се одржи со рака лента или само да се фрли во вашиот ранец без грижа.За продажба е случај само!(уред и додатоци не се вклучени).Aenllosi Тешко за Носење Компатибилен со Logitech MX Копчиња Мини Напредни Безжични Осветлена Тастатура.

Главните карактеристики

Избор на клиент