.

.

ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВИОТ СТИЛ на Средниот Прст Чадор Смешно Виткање Чадор Креативни Средниот Прст Подароци

ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВИОТ СТИЛ на Средниот Прст Чадор Смешно Виткање Чадор Креативни Средниот Прст Подароци

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Смешен Средниот Прст Подароци - Луѓе ќе се смее кога ќе ја видите оваа новина чадор, совршен подарок за Валентин, Божиќ, итн.Исто така одличен начин да се покаже вашиот уникатен карактер и став.Издржливи и Здрав - Направени од 190 T pongee и 8 армирано-чадор ребра, водоотпорен и windproof, повеќе за сончеви денови и светлина дождливите денови.Не се препорачуваат за тешки дождливите денови и силна windy дена.Топло Совети за Соодветна Употреба - Unfasten на обрачот и јамка лента, се тресат на чадор за неколку пати, а потоа се отвори чадор полека и внимателно да се обезбеди сите чадор ребра се на почетната позиција кога отворање и без скршена, заради тоа што од место.Дијаметар на крошна : 95 cm / 37.4 инчи; Лак должина на крошна : 109 cm / 42.91 инчи; Тежина (kg) : 0.256. Пакетот вклучува : Средниот Прст Чадор x 1 (Други додатоци не се вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент