.

.

KAHITE Apple Airtags 4 Пакет Keychain Семејство Одговараат на Додатоци, 2 Парови Airtags Keychain, 1Kids Airtag Зглоб Случај, 1 Куче Миленичиња Јамка Носителот, 1Self-Лепило Случај,4-Pack Екран Зашти

KAHITE Apple Airtags 4 Пакет Keychain Семејство Одговараат на Додатоци, 2 Парови Airtags Keychain, 1Kids Airtag

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

ЗАШТИТНА ФОЛИЈА. 2 Парови Airtags Keychain случај.Лесни, го заштитува вашиот airtag и е отпорен на гребнатини.Тоа може да донесе удобно допир на детето зглоб, и тоа е, исто така, повеќе флексибилни за да се инсталира и да се отстрани вашиот Air Tag без било оптоварување. 【Трајни Квалитетен Материјал】 Висок квалитет на увезени Силикони, TPU дава елегантен изглед и премиум чувство.Air Tag Хривнија за Деца. 【Air Tag случај 4 Пакет】 Ние нудиме 4 пакет Airtag случаи : 4 црно во пакет. 【Силен Сигнал】 Мулти видови Стил во оваа apple airtag носителот , погоден за секојдневна употреба.Семејството одговараат Airtags 4 пакет. (Забелешка : Air Tag не е вклучен).Оваа заштитна случај може да се користи на куче collarss стабилна, не е лесно да падне.Опремен со два high-definition, ултра-тенки матирано филмови, овој Air Tag заштитник е отпорно на гребење и ултра-тешко.Меки силиконски материјал на Air Tag хривнија за деца.Самолепливи Случај.( се држи на рамен и широк позиција,и да се чува чист).Куче, Мачка Јака Airatg Додатоци За Миленичиња Јамка Држачот.Отворен дизајн на двете страни држи вашиот Airtags сигнал силна и стабилна.

Главните карактеристики

Избор на клиент