.

.

Фризерски Спреј Шише, 150ml Висока Млазницата Спреј Шише, за Дома Коса Салон за Употреба Barbershop(злато)

Фризерски Спреј Шише, 150ml Висока Млазницата Спреј Шише, за Дома Коса Салон за Употреба Barbershop(злато)

DEN 268.56

Пристапност
Во достапна форма

Донесува квалитет МИЛЕНИЧЕ материјал, безбедно и не-токсични, еко-пријателски и издржливи.Модерен и исклучителен изглед, во согласност со ергономски дизајн, лесно да се контрола и да работат.Посебни supercharger може да се постигне ефект на континуирана вода за прскање, лесен за употреба.Висок млазницата, може да спреј надвор парична казна магла, ги задоволат вашите фризерски треба.Важна помошна алатка за професионална коса салон, може да ви помогне многу за фризер.Функција : 1. Посебни supercharger може да се постигне ефект на континуирана вода за прскање, лесен за употреба.2. Висок млазницата, може да спреј надвор парична казна магла, ги задоволат вашите фризерски треба.3. Модерен и исклучителен изглед, во согласност со ергономски дизајн, лесно да се контрола и да работат.4. Донесува квалитет МИЛЕНИЧЕ материјал, безбедно и не-токсични, еко-пријателски и издржливи.5. Важна помошна алатка за професионална коса салон, може да ви помогне многу за фризер.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Спреј Kettle Capacity : 150ml Optional Боја : Златна, Бела Пакет Листа : 1 x Фризерски Спреј Kettle Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Spray Kettle
Capacity:
150ml
Optional Color:
Gold, White
Package List:
1 x Hairdressing Spray Kettle :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Избор на клиент