.

.

Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

DEN 1353.84

Пристапност
Во достапна форма

Влакна Тип : OM1. Конектор Тип 1 : LC Дуплекс.Отпор Својства Пламен-Отпорни.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-3 (FOCIS-3), минлив исхемичен напад-604-10 (FOCIS-10), Ro HS Согласност, Сите далноводи кабелот компоненти ги исполнуваат барањата на Директивата 2002/95/ЕЗ.Примена : за да interconnect пред-прекинат касети во главниот дистрибуција, хоризонтална дистрибуција, како и опрема области на дистрибуција.OM1 2 влакна, 16mm јакна, patchcord, Ниска Чад Нула Халоген (LSZH) оценет, LC дуплекс да duplex SC, Спи ИЛ.

Главните карактеристики

Избор на клиент