.

.

Wyler е Светло Канистер Пие Мешавина - Јагода Лимонада Вода во Прав Подобрувач Канистер (6 Канистри што направи 12 Quarts Секоја)

Wyler е Светло Канистер Пие Мешавина - Јагода Лимонада Вода во Прав Подобрувач Канистер (6 Канистри што направи

DEN 1749.60

Пристапност
Во достапна форма

ПРАВИ 72 QUARTS : Секој случај содржи 6 канистри на Wyler е Светло пијат микс, секој канистер прави 12 quarts на Wyler е Светло вода подобрувач - ви даваат вкупно 72 освежување quarts на Wyler е Светлина.ПОЗДРАВ ИЗБОР : Wyler е Светло 12 Четвртиот Канистри шеќер се слободни и имаат само 5 калории по порција, 85% помалку од водечките пијалоци.ОДЛИЧЕН ИЗВОР НА ВИТАМИН C : Земете една доза од вашата дневна хранливи материи, додека ужива во фантастична овошен вкус.БРЗ И ЛЕСЕН : Само додадете вода и се меша!Лесно да се стави заедно за себе или за големите партии & собири.ОДЛИЧЕН ВКУС : Wyler е Светло прав, пијалаци забавен начин да се донесе излив на освежување и да ги преземат вашето вода за да на следното ниво!.Вкус Име : Јагода Лимонада.

Главните карактеристики

Избор на клиент