.

.

60% Безжична Игра Тастатура, 2.4 G Безжична Игра Тастатура, 1850mAh LED позадинско осветлување Компактен 61 Копче на Тастатурата, Механички Сензор Тастатура за КОМПЈУТЕР, Mac,

60% Безжична Игра Тастатура, 2.4 G Безжична Игра Тастатура, 1850mAh LED позадинско осветлување Компактен 61

DEN 983.52

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Класичен 60% Компактен Дизајн : K63 Безжична 60% Играта Тастатура е совршен за сите околини, бизнис патување игри за домашна употреба, нема нумеричка тастатура, особено безжична карактеристики, повеќе практични за гејмерите и typists, повеќе простор за вашиот десктоп. 2.4 GHz Безжична K63 Безжична Мембрана Bluetooth Тастатура, 2.4 G Безжична Конекција. 1850m Ah Капацитетот на Батеријата На безжична Bluetooth тастатура има 2200m Ah литиум батерија изградени во, за таа да може да работи непрекинато до 40 часа без спиење, кога исклучен.Вистинското време за користење се однесува на фреквенцијата на користење.Поддржува полнење додека работат.Оваа необична животниот век на батеријата е сосема доволно за повеќето потреби.Ергономски дизајн и механички допир : Мини игра тастатура тастатура висина според ергономски дизајн, долгорочна употреба не е лесно да се замор.Користење на напредни имитација механичка технологија, еден од атрактивни карактеристики е механичка смисла.Исто така постојат и раце со удобност и мекост.Ова е едноставна симпатична стил на тастатурата удобно со меки раце и блескави RGB осветлување.Класичен 60% Компактен Дизајн : K63 Безжична 60% Играта Тастатура е совршен за сите околини, бизнис патување игри за домашна употреба, нема нумеричка тастатура, особено безжична карактеристики, повеќе практични за гејмерите и typists, повеќе простор за вашиот десктоп.

Главните карактеристики

Избор на клиент