.

.

Жичен Тастатура 60 Проценти, Ултра Тенок Молчи Преносни Мини Тастатура со Мултимедијални HotKeys, 85 Копчиња Ергономски Симпатична Тастатурата за Mac, Windows Лаптоп КОМПЈУТ

Жичен Тастатура 60 Проценти, Ултра Тенок Молчи Преносни Мини Тастатура со Мултимедијални HotKeys, 85 Копчиња

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Модната Панк Круг Копче Дизајн】Круг копче caps со сјајна и мазна edge технологија и свежа боја заличи на вашиот уред и вашиот биро; Елегантни тастатура со низок профил шепот-тивка копчињата за доставување на удобно и изедначи на пишување. 【60% Компактна Тастатура】На жичен тастатура не само што има стилски контраст боја и дизајн, што има 85 научно поставени копчиња.Компактен изглед, не само што го прави тастатурата мали и преносливо, но, исто така, остава широк простор за движење на глувчето. 【Молчи Дизајн】молчи микро прекинувач дизајн намалува бучавата од околу 95%, во споредба со други тастатури.Нека ви се фокусира повеќе на својата работа без да се грижиш за влијаат на никого. 【Жичана Конекција,Plug and Play】Ако сте загрижени за нестабилна безжична конекција, работа или игри се одеднаш прекината.Тогаш овој жичен тастатурата ќе биде добар избор за вас.Само plug and play директно. 【Широка Компатибилност】Тоа може да биде лесно да се поддржани дали сте десктоп или лаптоп, и компатибилен со Mac или Windows.

Главните карактеристики

Избор на клиент