.

.

Biitfuu француски Леб Печење, 5 Лебови Силикони Baguette Фах Обновливи Не-стап Baguette Тави, 18 x 13Црна

Biitfuu француски Леб Печење, 5 Лебови Силикони Baguette Фах Обновливи Не-стап Baguette Тави, 18 x 13Црна

DEN 441.36

Пристапност
Во достапна форма

♡ Карактеристики : Со овој француски леб печење, може да се постигне прекрасен изглед, вкусни baguettes без никаков напор. ♡ Употреба : Со овој леб послужавник, можете лесно да се направи вкусна целата-жито леб, француски baguette, триаголник, леб, топло-куче и така натаму. ♡ Материјал : Оваа црна 5-леб силикони baguette се направени од храна одделение силиконски материјал, кој е не-токсични и не е лесно да се скрши. ♡ Не Држи : Никогаш не држи, бидејќи на силиконски перформанси, кој е многу лесен за употреба и лесно ослободување и лесно да се исчисти и место. ♡ Квалитет : француски леб пан е безбедно да се користи во фурна, микробранова печка и замрзнувач, може да издржи висока температура до 250 степени centigrade.Вие навистина може да уживате во печење со овој печење.Нема потреба за масти, масла, лесен за чистење.Зачувај времето за печење.

Главните карактеристики

Избор на клиент