.

.

CANMOV Кожа регулируема Облегалка Стол, Класичен и Традиционален Прирачник регулируема Облегалка Стол со Удобно Оружје и Назад Еден Тросед за Дневна Соба, Браун

CANMOV Кожа регулируема Облегалка Стол, Класичен и Традиционален Прирачник регулируема Облегалка Стол со Удобно

DEN 945.60

Пристапност
Во достапна форма

✿Целокупната Димензии : Љубезно ве молиме да го потврдите големина пред да го купат.Мерка 42.5"W x 37.4"D x 41"H, Проширена Должина – 66", Седиште Димензии - 23"W x 21"D, Седиште Висина - 20", Назад Висина – 26".Совети : На регулируема облегалка доаѓа со 2 кутии и ние брод на нив, на ист ден, туку на превозникот може да ја избави ги до вашата врата на различни дена. ✿Дише Кожа регулируема Облегалка : Како употребата на високо-квалитетни faux кожа за тапацир материјали, се грижат за стол е прилично лесно.Со висока густина пена и ламинирано дрво граѓа (LVL) систем за да се обезбеди максимална удобност и стабилност, погоден за дневна соба, спална соба и домашно кино соба, и месинг ноктите тргна класичен и луксузен стил на декорација. ✿Хуманизација Дизајн : регулируема Облегалка со две overstuffed перници за глава и назад во различни користење на читање книги, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА и се спие, да обезбеди многу комфор за вашиот вратот, грбот и lumbar.Непречено полулегнал механизам за голема lounging искуство. ✿Лесно да се Работи : Влечење на кабелот на десната страна на седиштето за да ја подигне подложка за нозе до катедрата ќе биде прилагоден за стандарден ТВ позиција.Потоа можете да се потпреме назад за да им помогнам на backrest до максимум 140 степени.Кога retracting на подложка за нозе, можете да се потпреме напред и да седат исправено, а потоа го користите вашиот потпетици да притиснете против средината на подложка за нозе. ✿Купи со Доверба : CANMOV обезбеди слободна размена за qulity проблеми, оштетени и исчезнати делови со 1 година гаранција, гаранција, се чувствуваат слободни да не контактирате за било која нарачка.CANMOV обезбеди корисни, брзо и пријателски услуги на клиентите на располагање.

Главните карактеристики

Избор на клиент