.

.

70 Компјутери Lash Четка, Маскара Прачки Сет Вклучува 20 Lash Стапче Цевки и 50 Заменливи Кристал Веѓа Eyelash Spoolies, Маскара Четка Eyelash Четка Lash Продолжување Четка Lash Материја?

70 Компјутери Lash Четка, Маскара Прачки Сет Вклучува 20 Lash Стапче Цевки и 50 Заменливи Кристал Веѓа Eyelash

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

-На влакната на четката раководител на нашите трепките четки е направен на квалитетот влакна, која е мека и удобна за да се четка.Во меѓувреме, оваа маскара прачки сет е одличен за да се користи како подарок за вашата девојка, сопруга, колегите на нивните родендени, Божиќ, годишнина, или Денот на Вљубените. ????【Преносни & Чисти】 Секој eyelash четка мерки околу 4. 50 x Заменливи Lash Четки за Eyelash Екстензии. ????【Заменливи & Обновливи】 На lash четка во секоја цевка може да се замени.Топло Белешки : . -Шефот на маскара стапче е спирала, која е лесно да се создаде шармантна и убави трепки.И нашите маскара четки се опремени со цевки за да се спречи контакт со нечистотија. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја на расположливиот spoolies може да биде малку поинаков од слики.Оваа eyelash spoolie не е само алатка за секојдневна веѓа чешлање, но исто така може да се користи со lash шампон за чистење на веѓите.При замена на расположливиот eyelash четка, само повлечете го четка надвор од капакот.Покрај тоа, овие eyelash прачки се почиста за користење од оние што се заеднички маскара четки дека не треба да се грижите за вашата маскара четки ќе биде dirtied од страна на други makeups.Пакет Содржина : . 20 x Spoolies со Цевки. ????【Премиум Материјалот】 Овие eyelash четки за eyelash екстензии се направени од пластика акрил, додека дијамант гем е направен од смола, spoolie четка усвојува ABS и влакна материјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент