.

.

Брат MFC-7340 Flatbed Ласерски Мулти-Функција Центар

Брат MFC-7340 Flatbed Ласерски Мулти-Функција Центар

DEN 11976.00

Пристапност
Во достапна форма

Flatbed боја скенирање. 250-лист хартија капацитет фах прилагодливи за буква или правни големина на хартија.Плус, еден лист прирачник заобиколат за коверти.Произведе јасни, богати црно излез до 2400 x 600 dpi резолуција на печатење.Печатење и копирање на брзини до 21 страници во минута. 35-страница капацитет auto document фидер.Печатење и копирање на брзини до 21 страници во минута.Произведе јасни, богати црно излез до 2400 x 600 dpi резолуција на печатење. 35-страница капацитет auto document фидер. 250-лист хартија капацитет фах прилагодливи за буква или правни големина на хартија.Плус, еден лист прирачник заобиколат за коверти.Flatbed боја скенирање.На MFC-7340 е компактен и достапен ласерски сите-во-едно погодна за вашиот дом, канцеларија или мал бизнис.Тоа е комбинација на високо-квалитетни монохроматски ласер печатење, копирање, колор скенирање и праќање факсови во една компактна единица.Користете го документот стакло за копирање, скенирање или со праќање факсови една страница или 35-страница капацитет auto document фидер за мулти-страница документи (до правна големина).Тоа, исто така, има USB интерфејс за локалните поврзување, па дури и може да се користи како самостоен уред за копирање и праќање факсови без да биде поврзан со компјутер.

Главните карактеристики

Избор на клиент