.

.

Френклин Спортски ACD Sockfeets Шин Стража, (Избрани Бои)

Френклин Спортски ACD Sockfeets Шин Стража, (Избрани Бои)

DEN 293.28

Пристапност
Во достапна форма

Направени во САД или Увезуваат.Peewee големината : се Вклопува во висина до 4'11".ACD 2 : Воздух за Ладење Дизајн.Иновативни sock обезбедува отпорни на абразија школка, Перфорирани школка држи shins кул и пена disburses влијание.Карактеристики лак поддршка за подобрување на полето на удобност, Машина мие, се исуши.Избрани Бои Може да се Разликува, црна и бела или бела и црна.Нашите Френклин Спортски ACD Шин Guard карактеристики нашиот Воздух за Ладење Дизајн.Иновативни sock обезбедува отпорни на абразија школка.На перфорирани школка држи shins кул и пена disburses влијание.Арх поддршка ги подобрува на полето удобност.Машина мие, се исуши.Објектите се или Бела и Црна или Црна и Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент