.

.

КОМПЈУТЕРИ Брада Тример, Cordless Коса Clippers за Мажите, Водоотпорен Коса Тример Носот во Увото Лицето Сечење Groomer, Електрични Хлапак Сите во 1 Чешлање за Полнење, USB Полне?

КОМПЈУТЕРИ Брада Тример, Cordless Коса Clippers за Мажите, Водоотпорен Коса Тример Носот во Увото Лицето Сечење

DEN 375.60

Пристапност
Во достапна форма

Како да се Закачите на КОМПЈУТЕРИ Clipper Водич Чешли.нема да предизвика алергии на кожата. 【Водоотпорен часовник слама.Управувано од страна на моќните и тешки моторни внатре, што ќе трае долго и отсечени било косата брзо и лесно и ефикасно.На КОМПЈУТЕРИ на Сите-Во-Едно Чешлање Комплет ви дава моќ на прецизност со целосна флексибилност за сите на вашиот чешлање потреби.Можете лесно може да се намали коса од задниот дел на главата, без каква било помош.На литиум батерија овозможува до 70 минути на cordless runtime.Титаниум сечилото комбинирање со керамички отстранлив нож, ја штити кревка главата и го спречува snags и влечење.

Главните карактеристики

Избор на клиент