.

.

Дрвени Вино Решетката Слободни Стои со Послужавник, Шише Вино Носителот & Вино Стакло Носителот,4 Шише & 8 Чаши Вино Организира Селски Вино Складирање Полици Countertop

Дрвени Вино Решетката Слободни Стои со Послужавник, Шише Вино Носителот & Вино Стакло Носителот,4 Шише & 8 Чаши

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Разноврсна вино решетката : 2 нивоа структура дизајниран со бразди на врвот за да се одржи 4 шишиња вино безбедно и висат 8 чаши вино, и фах одоздола да се одржи предмети што треба, како што се вино corks.Селски дизајн : изработени од природни tung дрво, светло во квалитет, но трајни производи за долгорочно складирање На селски дизајн е совршен за чување и прикажување на скапоцен вина на вино на tabletop со еден допир на стил.Додавање на уметничкиот допир да вашиот дом.Лесно да се соберат : целата парче е дизајниран за да се состави, со додатоци за монтирање дадени во пакетот, па тоа може лесно да се собраа и се става на вашиот tabletop.Простор за заштеда на енергија : ова вино решетката одговара на сите стандардни шише вино големини и може да се користи во кујната, трпезаријата и дневната соба.Голем простор saver за вашиот простор за живеење. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.Нашите дрвени вино решетката е многу се користи, тоа е мултифункционален, на повисоко ниво организира вино во шишиња и чаши, на пониско ниво организира мали предмети, чисти до мензи на countertop, одлична за заштеда на простор во кујната и организирање на вашиот кабинети со леснотија.Дизајнот е уникатен и селски во дизајнот, додавање на уметничкиот допир на вашата кујна и голем подарок идеја.Изберете го ова дрвени вино решетката како кујна, бар складирање решение да го организирате вашето биро простор не може да тргне наопаку.

Главните карактеристики

Избор на клиент