.

.

Францускиот е Класичен Жолта Сенф, Без Вештачки Бои, 8 мл

Францускиот е Класичен Жолта Сенф, Без Вештачки Бои, 8 мл

DEN 2340.00

Пристапност
Во достапна форма

Америка е #1 бренд на сенф е Кошер заверена и глутен слободни сенф.Камен земјата, #1 одделение сенф семиња без вештачки вкусови.Направена и шишиња во САД.Доаѓа во склопот големина 8 мл шише, оваа светла жолта, tangy сенф има нула масти или калории.Совршен condiment за топли кучиња, пченка кучиња, сендвичи, хамбургери и повеќе.Вкус Име : жолта сенф | Големина : 8 Унца (Пакување од 1).

Главните карактеристики

Избор на клиент