.

.

14 инчен Hubcaps Најдобро за 1997-1999 Toyota Camry - (Сет на 4) Тркало Покрива 14in Центар Капи Сребро Rim ги Покрие - Автомобил Додатоци за 14 инчен Тркала - Snap На Hubcap, Авто Гуми Замена На

14 инчен Hubcaps Најдобро за 1997-1999 Toyota Camry - (Сет на 4) Тркало Покрива 14in Центар Капи Сребро Rim

DEN 863.52

Пристапност
Во достапна форма

ПРОВЕРИ ПРВО : погледнете 's fitment алатка за да се обезбеди оваа точка ќе може правилно да се вклопи вашето возило тркала.ИЗДРЖЛИВИ : изработени од високо квалитетни материјали за зголемување на долговечноста.Дизајниран да остане во место без разлика на времето или условите на патот.БЕЗБЕДНА : Овие резервни тркала опфаќа користењето прилагодливи челик задржување на прстените да се заклучи на своето место да се обезбеди сигурен & тесни одговара.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Не треба да ја посетите механичар, едноставно snap право на вашето возило е возило.Види ја нашата видео лево за брз туториал на процесот на инсталација.ПАКЕТ ОД 4 : Вклучува две (2) пред и два (2) задните hubcaps.OE дизајн да го заменитре оригиналниот опрема.Го замени стариот, скршени или исчезнати тркало покрива, едноставно брзо да го инсталирате.Не се на патот хазард со твоите лабава тркало покрива и веднаш да се надополни.Дали гром-на, clip-за или двојно задржување, Ox Gord Тркало Покрива и Додатоци дизајнирани и направени на топлина и отпорност на материјали кои биле тестирани за да се осигура безбедна и засилен fitment, со цел да остане во место без разлика на тоа што условите на патот се.Ox Gord Тркало Покрива како Центар Капи, Воланот Кожи, Воланот Симулатори, Центар Капи и Трим Прстени може да се достапни во различни големини, бои или завршува.Ве молиме Имајте во предвид : Кога е достапно, бидете сигурни да се однесуваат на Делови е Пронаоѓач Алатка за да се осигура соодветна fitment - Изберете вашето возило Година марка и Модел за да бидете сигурни дека тоа ќе се одговара.

Главните карактеристики

Избор на клиент