.

.

ZOOJOY Жив Коњ за Деца-Вози-На Жив Животни Хопер за Години-Бие Хопер Играчки за Момчиња и Девојчиња 18Months,2 3 4 5 6 Години (Сина Змеј)

ZOOJOY Жив Коњ за Деца-Вози-На Жив Животни Хопер за Години-Бие Хопер Играчки за Момчиња и Девојчиња 18Months,2

DEN 1670.40

Пристапност
Во достапна форма

Симпатична Животно Хопер : нашата прекрасна скокање змеј привлечат децата' внимание и да ги инспирира децата страст за играчки.силни нозе, ги спречи децата од ѓубрето и испаѓање.Тоа исто така може да им помогнат на децата да се одржува рамнотежа добро.Добар Квалитет : Нашите животински жирито се направени на задебелена гума што е повеќе погоден и издржливи.Материјалот е еко-пријателски и безбедно.Внатрешна И Надворешна Играње : децата може да се игра со животните жирито во различни места, вклучувајќи дневна соба, спална соба, отворен партии, градинарски и одмори.тоа е голема забава играчка да се добие деца активни и да вежбате.Лесно Да се Надува : мала рака пумпа е вклучена во пакетот за слободен,може да се надува скокање диносаурус да се добра големина во 5 минути.само да излезе и да игра со симпатична жив животно.Совршен Подарок : На надувување прошетаат по играчка е фантастичен роденденски подарок или Божиќ подарок за унисекс бебе, доенчињата, години и на Децата.

Главните карактеристики

Избор на клиент