.

.

TEKTON 1/2 Инчи Вози x 7/8 Инчи 12-Точка Штекер | 14219

TEKTON 1/2 Инчи Вози x 7/8 Инчи 12-Точка Штекер | 14219

DEN 191.04

Пристапност
Во достапна форма

12-точка отворање непречено слајдови на хексадецимален облик на fastener шефовите на помногубројни агол позиции како 6-точка штекерите (подножјата).Напреден дизајн смени контакт далеку од аглите на рамни страни за да се намали шансите на круг off.Плитки добро и тенок ѕидови се овозможи приклучок за да се вклопат во тесни, тесни простори.Аретир рецки во вози крајот заклучување на ratchets и екстензии.Направени од премиум хром vanadium челик со трајни огледало хром позлатен заврши.Големина : во 7/8. | Стил : Стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент