.

.

Polaroid 600 Инстант Камера (Арктикот Сино), со Боја на Филмот и Додаток Пакет (3 Предмети)

Polaroid 600 Инстант Камера (Арктикот Сино), со Боја на Филмот и Додаток Пакет (3 Предмети)

DEN 3086.64

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : Polaroid 600 Инстант Филмската Камера (Арктикот Сино), Polaroid Боја Филм, со Боја на Рамки за 600 Апарати и Polaroid Додаток Пакет со Транспарентни Виси Албум, V Рамка и Хартија Рамка.Компатибилност : Тоа е компатибилен со Polaroid 600 инстант филм (се продава одделно).Блиц : има вграден блиц со manual (рачно) се замени.Shutter Брзина : Оваа камера карактеристики електронски, автоматски shutter брзина на 1/3 1/200 дик.Карактеристики : Ова гроздобер Polaroid 600 инстант камера е реновирана и е подготвен за уште една генерација на фото преземање.Сите што ви треба е пакет на Polaroid 600 филм (се продава одделно) и ќе�ќе биде во можност да се доживее инстант фотографија на својот најмал автентична на оригинален Polaroid гроздобер камера.Обновена гроздобер Polaroid 600 камера делови Сместен во редизајниран тело 110mm f/10 леќа 3.1 x 3.1 инчи големина на слика Компатибилен со Polaroid 600 инстант филм (се продава одделно) Вграден блиц со упатство замени Електронски, автоматски shutter брзина на 1/3 1/200 дик.

Главните карактеристики

Избор на клиент