.

.

Lanturn Велосипед Тркала Имајќи Retainer 5/21 инчен x 7 Топки,4 Парчиња Топката Лежишта за Велосипед Задните Тркала, Деца/се Водат Велосипед

Lanturn Велосипед Тркала Имајќи Retainer 5/21 инчен x 7 Топки,4 Парчиња Топката Лежишта за Велосипед Задните

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

【Имајќи Големина】 : надворешен ДИЈАМЕТАР : 0.98 инчен/25мм, ВНАТРЕ ДИЈАМЕТАР : 0.56 инчен/14.5 мм, ТОПКАТА ГОЛЕМИНА : 5/21 инчен x 7 топки.Ве молиме потврдете го големината пред да го купите!!!!!!!. 【Пакет Вклучуваат】4 Парчиња Велосипед Задните тркала Имајќи 5/21" топката големина x 7 топки.Еден пар на тркала лежишта за замена, друг за слободни. 【Широко користење】 : Оваа топка имајќи retainer за велосипед делови за замена, погоден за велосипед задните тркала оска, како што се : планински велосипед, деца велосипед, lowrider велосипеди,детски велосипед, се водат за велосипеди. 【Објект Функција】 : Оваа топка имајќи retainer со 7 топки, кои се погодни за 22-24mm внатрешен дијаметар велосипед задните тркала оска.Таа е идеална замена за вашиот велосипед. 【Задоволство гаранција】 Ние навистина се надевам ви се допаѓа нашите производи, Доколку има било какви проблеми во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние да им обезбеди на клиентите задоволување на услуги.Дали сте во потрага за лого поправка додатоци за вашиот велосипед?Оваа топка имајќи retainer поправка додатоци само наменета за вас!Димензии и specifications OUTER ДИЈАМЕТАР : 0.98 инчен/25мм,ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 0.56 инчен/14.5 мм,ТОПКА со ДИЈАМЕТАР : 5/21 инч.Ве молиме потврдете го големината пред да го купите!!!!!!!Широко користење : Ова лагери за велосипед задните тркала, деца велосипед, lowlander велосипеди, плажа cruiser, limos, се водат за велосипеди.Секој 25mm кафез има 7 6mm топки.Со оваа топка имајќи retainer, вие може да го замени вашиот велосипед делови со себе во вашиот дом.Одржите вашиот велосипед далеку од атипични звуци, води повеќе smoothly Perfect понуда за велосипед ентузијасти и суштински делови за велосипед.Answer : ___________________________ Note : 1. Нанесете мала количина на маст пред инсталацијата。2. Со цел да се заштити Retainer, тоа е нормално да имаат малку маснотии на Retainer.3.Ве молиме овозможи 0-1mm грешка поради прирачник за мерење.Пакетот вклучува : 4 x Велосипед Топката Имајќи Retainer.

Главните карактеристики

Избор на клиент