.

.

МЦА Голф Мицубиши Tensei AV СУРОВИНИ Сина 65 Хибрид Комунални Вратило + Адаптер & Зафат

МЦА Голф Мицубиши Tensei AV СУРОВИНИ Сина 65 Хибрид Комунални Вратило + Адаптер & Зафат

DEN 2256.00

Пристапност
Во достапна форма

Мицубиши TENSEI AV СУРОВИНИ Серија Сина 65 HY Хибрид Графит Вратило.Инсталиран со Турнеја Сомот 360 зафат.Изберете ја вашата flex и хибридни адаптер.Прилагодено спецификации достапни на барање!.Асемблер Забелешка : Ние ќе се изгради вашиот окното за производителите стандард 3-Хибрид должина.Ако ви треба уште должина или хибрид изгради, ни испрати забелешка и ние може да се вклопат на вашите специфични глава!.На TENSEI AV СУРОВИНИ Сина Серија Хибридни (средината на стартување/средината на спин) – Овој хибрид Серија, со цел да ги надополни TENSEI AV СУРОВИНИ Сина Дрво Серија, додава Алуминиум Пареа Обложени Влакна во канџите област да се зголеми стабилноста и вкочанетост во профилот.Во однос на TENSEI CK Сина Хибрид Серија, овој вратило дизајн е малку полесни во вкупна тежина и оптимизира сместувањето на AV ткаат, кои се построги и потенка отколку на CK Ткаат, и понатаму да се минимизира вратило ovaling и подобрување на енергетски трансфер. ******* Оваа окно е прилагодено составуваат и ќе биде подготвен да го инсталирате во вашиот хибрид, комунални, или спасување главата право надвор од кутијата.Автентичноста е загарантирана!Едноставно изберете вашиот вратило flex и саканата хибрид адаптер од options (опции) погоре.Сите што ви треба е вашиот оригинален клуч да завртка во окното и сте подготвени да хит на предметот.Други вратило тежини се наведени одделно.Оваа вратило доаѓа инсталирана со Турнеја Сомот 360 зафат така можете да го прилагодите адаптер подесувања без да се грижиш за логото се движат наоколу.Ќе се намали вратило прецизно да производителот стандардна должина.Треба различни зафат или прилагодено должина?Само ни испрати преку пораката кога ќе се проверува и ќе ни биде мило да се ПРИЛАГОДИТЕ на окното за вашите потреби!Овозможи еден дополнителен работен ден за пратката да го напушти нашиот магацин; овој објект е изграден пред цел.Ве молиме бидете советувани дека додека окно е подготвен да оди, клуч не е вклучена со купувањето.Сите изработката е загарантирана.Не контактирате доколку имате какви било прашања или барања.

Главните карактеристики

Избор на клиент