.

.

ERPART 3.0 L Литар Врежана Сребро на Црна Високо Полиран Вистински Алуминиум Авто Амблем Значка Nameplate Компатибилен со Акура BMW Хонда Hyundai Mazda Мицубиши Nissan

ERPART 3.0 L Литар Врежана Сребро на Црна Високо Полиран Вистински Алуминиум Авто Амблем Значка Nameplate Компатибилен

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

Амблемот НЕ е дебела ABS пластика.АМБЛЕМОТ е ТЕНКА Авиони-Квалитет, Т-6061 АЛУМИНИУМ (100% времето доказ.Ќе НЕ ' рѓа).Амблемот е наменета да се вклопуваат убаво во вашето возило е боја шема.Амблемот НЕ штрчи како евтини амблеми се продаваат сите преку Интернет.Ова НЕ е густа пластика или ефтин метал амблем.Тоа е Високо-Квалитетни тенка АЛУМИНИУМСКА амблем.Брза и лесна инсталација!Прибл.Ширина 4.5" инчи x Висина .79" инчи [114 мм x 20 mm].Авион на квалитетот на Т-6061 Алуминиум, 100% времето доказ.НЕ се евтини винил decal или амблем.Долготрајни Заврши, Висок Квалитет На Амблемот.Направени со Авијација-одделение тенка Алуминиумска дека е Врежана (3-Димензионални).Доаѓа со 3 M самолепливи поддршка.Подготвени да се држиме за БИЛО каква рамна површина.Компатибилен со Акура NSX CL BMW 640i Gran Coupe X1 X3 Хонда Спогодба Hyundai Sonata Mazda Почит 6 B3000 929 Мицубиши Outlander Eclipse Galant 3000 GT Diamante Nissan Maxima 300 ZX Pathfinder 200 SX. 3.0 L Литар е Прибл.Ширина 4.5" инчи x Висина .79" инчи [114 мм x 20 mm].Амблемот е направен од високо-квалитет, авиони алуминиум и хард-елоксирани заврши за долга-трајни резултати.Тоа доаѓа со самолепливи 3 M лента за лесна, едноставна инсталација.Тоа може да се инсталира на БИЛО каква мазна површина внатре или надвор секое возило.Увезени од Јапонија.Можете да инсталирате овој амблем на трупот, fenders, внатрешни работи конзола, итн. *Забелешка : Некои амблеми, исто така, изгледа одлично на мобилни телефони, лаптопи и компјутери. **Забелешка : Површината мора да биде чиста и сува пред да се почитуваат. ***ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забележете дека овие НЕ се евтини Винил и Decal Амблеми продаваат сите со најмногу на Интернет.Амблемот е направен од висок квалитет на Тенки АЛУМИНИУМ и е значително различни.

Главните карактеристики

Избор на клиент